Uludağ'ds kayak ve snowboard keyfi..

1. Gün: İZMİR-BURSA

Sabah Saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı İskele önü, 06:00 Karşıyaka LABELLA Acenta önü, 06:05 Girne Yunuslar Mavikule, 06:10 Girne Tatilbudur önü, 06:15 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:30 Üçyol Pizza Pizza, 06:40 Susuz Dede Durak, 06:45 Üçkuyular Opet önü, 07:00 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. AKHİSAR–SUSURLUK‘ta vereceğimiz molalarımızın ardından, TÜRKİYE’nin en eski ve en güzel kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Kayak ve Snowboard yapabilir Telesiyej ile zirveye çıkabilir. Uludağ’daki serbest zaman sonrasında Bursa’da bulunan otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılarak, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olan Bursa turumuza başlamak üzere yola çıkıyoruz. Erken Osmanlı Mimarisi için benzersiz bir örnek olan Bursa Ulu Camii ve yıllardır ipek üreticiliğinin merkezi olan Kozahan’ı, rehberimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek turumuza devam ediyoruz. Kozahan’da alışverişimizi de yaptıktan sonra rotamızı, Roma zamanında bir balıkçı köyü olarak Apollonia ismi ile bilinen, Bizans İmparatorluğu zamanında hristiyanlığın İznik’ten (Nicea) sonraki en önemli merkezlerinden birisi olan, GÖLYAZI kasabasına çeviriyoruz. Rehberimizin, Hristiyanlık ve Aziz Pandelemon hakkındaki bilgileri eşliğinde Anıt Çınar Ağacı’nı ve eski şehir surlarını görmek için Gölyazı içinde küçük bir yürüyüş yaparak turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Susurluk-Akhisar yolu üzerinden devam ederek İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki LABELLA Tur’da buluşmak üzere geride güzel hatıralar bırakarak vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*Seçilen otellerde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

*Oteldeki ücretsiz aktiviteler

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Kayak takım ücretleri

*Telesiyej ücreti

*Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.)

 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  *07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

  *Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

   

  • MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)
  • BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)
  • KARŞIYAKA LABELLA ACENTA ÖNÜ (05:55)
  • GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)
  • GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (06:05)
  • GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:10)
  • ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:30)
  • SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:40)
  • ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (06:45)
  • BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (07:00)

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri