1. Gün:

Sabah saat 06:45’de Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:50 Bostanlı İskele önü, 07:00 Karşıyaka Acenta Önü, 07:05’de Girne Yunuslar Mavikule, 07:10 Girne Tatilbudur önü, 07:15 Girne MC Donald’s karşısı, 07:40 Bornova E.Ü.H Önü, 08:00 Üçyol Pizza Pizza, 08:10 Susuz Dede durak, 08:20’da Üçkuyular Opet önünden konuklarımızı alıp uygun bir tesiste kahvaltı molamız sonrası Aydın, Çine ,Muğla yoluyla Sakar tepesinden Gökovanın muhteşem manzarasını seyrederek yöreye özgü, Hipokrat ilaç; Kleopatra güzellik iksirinde kullandığı dünyadaki ender ağaçlardan Sığla (Günnük) lerin arasından geçerek tüm bilgileri rehberimizden alıyoruz Caretta Caretta kaplumbağalarının üreme merkezlerinden olan Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Dalyan kanalında tekne turumuza başlıyoruz, sazlıkların arasından Kaunos Antik kenti, Kaya Mezarları’nı seyrederek, tatlı tuzlu suyun karışımı sülündür gölünü görüyor, İztuzu Sahiline ulaşıyoruz. Keyifli günün sonunda otelimize gidiyor ve otelimizin olanaklarından faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Dalaman’daki otelimizde. 4*DALAMAN AİRPORT HOTEL


2. Gün:

Sabah kahvaltımız sonrası otelimizden ayrılıyoruz rotamız Akdenizin şirin beldesi, Muğlanın gözdesi Fethiye körfezinin saklı incisi Göcek begovilleri, Japon gülleri, kauçuk ağaçlarıyla mavi ve yeşilin doğasında size huzuru sunacak. Marinasında, sahilde, sokak aralarında geziyoruz buradan ayrılıp bir başka güzellik KÖYCEĞİZ ‘e yolumuz uzanıyor ve yazarın ifadeleri düşüyor aklımıza: Gök masmavi ,Bir avuçluk bahçedeki tek portakal ağacı, gövdesinin sıskalığına aldırmadan, top top sivri yaprakları arasında bıcır bıcır beyaz çiceklerle donanmış,vızıltılı bir uğur böceği çiçeklerin birinden kalkıp diğerine konuyor, Köyceğizde yeryüzünün tüm orkestraları binbir musiki, yeşile dönmüş gibi… günlükler, çınarlar,çamlar, salkım söğütler, portakal limon ağaçları ve masmavi Köyceğiz Gölü etrafında yürüyüş yapıyor çayımızı, kahvemizi içiyoruz. Serbest molamız sonrası bir başka güzellik Akyaka (Konakların mimarisiyle Nail Çakırhan Ağaoğlu ödülüne sahip )dünyadaki ender yerlerden biri olan Azmak deresinde tekne turumuzu yapıp güzel geçen iki günün ardından artık İzmir yoluna koyuluyoruz. Bir dahaki Labellatur organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli konuklarımız ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Tekne Turları

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  *07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

  *Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

  *Arzu eden misafirlerimiz mayolarının kolayda olması adına plaj çantalarını yanlarında bulundurabilirler.

  Kalkış Yerleri:

  MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (06:15)

  ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (07:35)

  Tur Hareket Tarihleri: 24, 31 Mart • 14, 28 Nisan • 12, 26 Mayıs

   

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri