1. Gün:

Akşam saat 22:45’de Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 22:50 Bostanlı İskele önü, 23:00 Karşıyaka Acenta önü, 23:10’da Girne Yunuslar Mavikule, 23:15 Girne Tatilbudur önü, 23:20 Girne MC Donald’s karşısı, 23:40 Üçyol Pizza Pizza, 23:45 Susuz Dede Durak, 23:50 Üçkuyular Opet önü, 00:10 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra, yolculuğumuza başlıyoruz. Akhisar ve Susurluk’ta uygun tesislerde vereceğimiz molaların ardından arabalı vapur ile Yalova’dan İstanbul’a geçiyoruz. İstanbul’un şiirlere, şarkılara, romanlara konu olan güzelliğinin en güzel noktadan seyredildiği Anadolu yakasındaki Çamlıca Tepesi’ne çıkıyor ve İstanbul Boğazı’nı fotoğrafladıktan sonra kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızın ardından Üsküdar’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Anadolu Yakası boyunca ilerliyor ve Üsküdar Salacak’tan teknelere binerek İstanbul’un sembollerinden biri olan Kız Kulesi’ne geçiyoruz. Rehberimizden boğaz girişinin mihenk taşı olan, masallara konu olmuş bu sembol yapı hakkında bilgi aldıktan sonra tekrar otobüsümüzle buluşuyor ve Kanlıca’ya kadar otobüsümüz ile devam ediyoruz. Burada geçireceğimiz zamanda, Kanlıca’nın meşhur yoğurdunu tadarken, Boğaz manzarasının keyfini sürüyoruz. Ardından Avrupa yakasına geçerek en az boğaz kadar güzel bir başka manzarayı seyretmek üzere Pierre Loti Tepesi’nin yolunu tutuyoruz. Bir İstanbul aşığı olarak yazdığı eserlerle kültürümüzde ve tarihimizde önemli bir yere sahip olan Pierre Loti’ye adanmış bu güzel manzarada günün son kahvelerini yudumlarken; verilen serbest zaman kapsamında dileyen misafirlerimiz Eyüp Sultan Camii’ne yürüyerek ziyaretlerini yapabilirler. Sonrasında konaklayacağımız otele gitmek üzere günü sonlandırıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4*Hilton Garden Inn Haliç


2. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısında, İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethedişinin ses ve görüntü efektleriyle ziyaretçilere yeniden yaşatıldığı bu müzedeki ziyaretimiz sonrasında turumuza Bayrampaşa Forum İstanbul’da bulunan Dev Akvaryum’la devam ediyoruz. Burada, dünya denizlerinde yaşayan çeşitli balık türlerinin bulunduğu, balıklarla yüzüyormuş gibi hissedeceğimiz 80 metre uzunluğundaki akrilik su altı tünelini gezdikten sonra; Eminönü’ne devam ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi nostaljik teknelerde pişen ve bir İstanbul klasiği olan balık-ekmek şeklinde aldıktan sonra bu güzel şehrin silüetini ve boğaz kıyıları boyunca bir inci gibi sıralanmış tarihi yapıları görmek ve boğaz sefası yapmak için bizlere özel teknemize binerek İstanbul Boğazı turuna (ekstra) çıkıyoruz. Avrupa ile Asya Kıtası’nı birbirinden ayıran aynı zamanda da Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan bu özel su yolu üzerindeki yolculuğumuzda, rehberimizden, Boğaz’ın tarihi ve coğrafi özellikleri ile tarihin eskitemediği yalıları hakkında gerekli bilgilerimizi alıyoruz. Boğaz turunun sonunda, İstanbul’un önemli sembolleri arasında bulunan Galata Kulesi’ne hareket ediyoruz. Galata Kulesi’nden İstanbul’un muhteşem Boğaz fotoğraflarını çektikten sonra otelimize hareket ediyor ve otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle (extra) eğlenceli bir İstanbul akşamı için Kumkapı’ya gidiyoruz. Konaklama Otelimizde. 4*Hilton Garden Inn Hotel


3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından, Prens Adaları olarak da bilinen İstanbul açıklarındaki adaların en büyüğü olan Büyükada’ya gitmek üzere Bostancı İskelesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Bostancı iskelesinden ada vapuruna binerek yarım saatlik bir sefer ile Büyük Ada İskelesi’ne ulaşıyoruz. Büyük Ada’da alacağımız serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz adayı faytonlar ile dolaşabilir veya bisiklet kiralayarak ada turu yapabilirler. Burada vereceğimiz öğle yemeği molasından sonra, rehberimizin vereceği buluşma saatinde yeniden iskelede buluşarak dönüş vapuruna biniyoruz ve Bostancı iskelesinde bizleri bekleyen otobüsümüze yerleşerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda uygun tesislerde vereceğimiz molalarımızın sonrasında İzmir’ e ulaşıyoruz. Bir dahaki ESCAN TUR’ da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 2 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (2) Akşam Yemeği (2)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Pier Lotti Telefrik Ücreti 10 TL

*Tekne ile Boğaz turu 40 TL

*Kumkapı Eğlencesi 90 TL

*Adalara vapur geçiş ücreti 12 TL

*Kız Kulesi 20 Tl

*Dev Akvaryum 60 TL ve Jurrasicland Giriş Ücreti 49 TL

*Panorama 1453 10 TL

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  *07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

  *Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

  Kalkış Yerleri:

  MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (21:45)

  BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (21:50)

  KARŞIYAKA LABELLA TUR ACENTA ÖNÜ (22:00)

  GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (22:10)

  GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (22:15)

  GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (22:20)

  ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (22:40)

  SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (22:45)

  ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (22:50)

  BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (23:10)

  Tur Hareket Tarihleri: 22 Mart • 20 Nisan

   

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri