1. Gün:

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 05:50 Bostanlı İskelesi önü, 05:55 Karşıyaka Labellatur Acenta önü, 06:00’de Girne Yunuslar Mavikule, 06:05 Girne Tatilbudur önü, 06:10 Girne MC Donald’s Karşısı, 06:20 Bornova E.Ü.H. Önü, 06:40 Üçyol Pizza Pizza önü, 06:50 Susuz Dede Durağı, 07:00’da Üçkuyular Opet önünden misafirlerimizi aldıktan sonra, Göller Yöresi’nin güzel ve değişik özellikteki göllerini ve tarihi eserlerini gezmek için yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah Kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Aydın Denizli karayolu üzerinden,ACIGÖL’ü panaromik görerek Isparta’ya gidiyor ve öğle yemeğimizde Isparta’nın ünlü kebabını yiyebiliriz, Isparta için önemi olan Gülcü İsmail Efendi , Süleyman Demirel ve Gül Heykellerini görüyoruz, tarihi değeri olan Firdevs Bey camii,(Mimar Sinan Camii),Kutlubey (Ulu Camii), Firdevs Bey Bedestenini görüp daha sonra Ispartanın gül ile ilgili olarak gül suyu,gül sabunu, gül kremi ,gül lokumu, gül reçeli alışverişlerimizi yapıyor ve Türkiye’nin dördüncü büyük gölü olan Eğirdir Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Önce Can Ada, Yeşil Ada’ yı kuşbakışı seyrederek merkeze iniyoruz. Eğirdir’de panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında; Eğirdir Kalesi, Dündar Bey Medresesi (Taş Medrese), Hızır Bey Camii görüp daha sonra Göl manzarasıyla çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasında Isparta’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 5*Barida Hotel www.baridahotel.com


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizdeki zengin açık büfe olarak aldıktan sonra, AĞLASUN ilçesine ulaşıyoruz. Çeşmelerinin görkemiyle anılan SAGALASSOS ANTİK KENT’ine ulaşıyoruz. Dünyanın en yüksek rakımlı, 9.000 kişililik Tiyatrosu , Antoninler Çeşmesi, Neon Kütüphanesi, Agorası, Roma Hamamı, Marcellom (gıda pazarı) Meclis Binası ve kendine has kaya mezarları görüp rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz, tepeden vadinin muhteşem manzarasını seyrederek Ağlasun’a dönüyoruz. Sonrasında BURDUR’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Kent merkezinde yer alan BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİNİ geziyoruz. (Dünyada gezilebilir müzeler ödülünü almış) Öğleyin Burdur kebabının tadına bakıp, ünlü ceviz helvasından alabiliriz. Burdur merkezden ayrılıp YARIŞLI GÖLÜNÜ görerek devamında Türkiyenin en derin ,Dünyanın en berrak göllerinden Mars yüzeyine benzerliği nedeniyle ‘Mars yüzeyli göl’ diye söz edilen son yıllarda Türkiye’nin Maldivleri denen SALDA gölüne ulaşıyoruz manzayı seyredip yürüyüş yapıyoruz. Belleklerimizde unutulmayacak bilgi ve görüntülerle İzmir’e geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki LABELLA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*5* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  *07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir

  . Kalkış Yerleri:

  MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (05:45)

  BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (05:50)

  KARŞIYAKA LABELLA TUR ACENTA ÖNÜ (05:55)

  GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (06:00)

  GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (06:05)

  GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (06:10)

  BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:20)

  ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (06:40)

  KONAK SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ (06:50)

  SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:50)

  ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (07:00)

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri