Doğa ve huzur bir arada!

1. Gün:

Sabah saat 06.00 Üçkuyular Opet, 06.10 Susuz Dede, 06:15 Üçyol İşbankası Yazaneler önü, 06.30 Bornova E.Ü.H Önü, 06:45 Girne Mc Donalds, 06:50 Girne Tatilbudur Karşısı, 07:00 Karşıyaka LABELLATUR önü, 07:10 Girne Yunuslar,07:15 Bostanlı İskele önü, 07:20 Mavişehir Mavibahçe Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra Ezine üzerinden “Eyvah Eyvah” filminin çekildiği şirin yerlerden birisi olan Geyikli İskelesi‘ne ulaşıyoruz ve Bozcaada’ya ulaşmak için Feribot İskelesine giriş yapıyoruz. Takribi 45 dakikalık bir feribot yolculuğumuz sonrasında Bozcaada’ya ulaşıyoruz. Çanakkale Savaşları sırasında İngilizler adına savaşan A.N.Z.A.C Kolordusunun üssü olarak kullanılmış olan, antik dönemde Tenedos Adıyla anılan, Üzüm Bağları ile ünlü Bozcaada’yı gezmeye başlıyoruz. İlk Durağımız Cenevizliler, Venedikliler, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemine kadar birçok yönetim altında kalan Bozcaada Kalesi olacak. Kale içerisinde Farklı medeniyetlere ait batık gemilerden çıkarılmış zeytinyağı ticaretinde kullanılan antik dönem Anforalarının sergilendiği Sualtı Müzesi’ni geziyoruz. Buradaki gezimiz ardından Bozcaada’nın ilk Camisi Alaybey Camii’ne gidiyoruz. Burada Osmanlı’ya katkıda bulunmuş 14 kişinin mezarının bulunduğu avluyu da görüyoruz. Cami ziyareti sonrası Osmanlı döneminde Bozcaada nüfusun %80 ini oluşturan Rumların mübadele sonrasında Batı Trakya’ya göç etmesi ardından terk edilen Bozcaada’nın rengârenk Tarihi Rum Evlerinin oluşturduğu sokaklarda yapacağımız kısa bir yürüyüşle, Bozcaada’nın kültürü haline gelmiş Badem Kurabiyeleri’ni yapan bölgenin yöresel lezzetlerinin yapıldığı Çiçek Pastanesi’ne gidiyoruz. Damak çatlatan ve Badem kurabiyelerinden tatmayı unutmayın. Buradaki lezzet molası ardından bir Rum Ortodoks Kilisesi olan Meryemana Kilise’sini (sadece Pazar günü ain için açılmaktadır)göreceğiz. Bozcaada’daki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde. 4*Çapraz Tatil Köyü


2. Gün:

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Bozcaada Limanı’nda alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Meşhur domates reçeli tavsiyemizdir. Serbest zaman sonrasında Şarap Fabrika’sını geziyoruz ve Adanın meşhur şaraplarının üretimi hakkında bilgi alıyoruz. Şarap alışverişlerimiz sonrasında Bozcaada Limanı’na gidiyoruz. Feribot ile Geyikli’ye geçip, Assos‘a hareket ediyoruz. Behramkale‘ye ulaşıp Assos Akropol’üne çıkıp, Midilli manzarasına hakim, Athena Tapınağı’nı geziyoruz. Sultan Murat Camii‘ni gördükten sonra, Assos Limanı’nda serbest zaman alıyoruz. Akşam üzeri İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Yolda alacağımız molaların ardından güzel şehrimiz İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka LabellaTur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Assos Liman dolmuş ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  *07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik

  Kalkış Yerleri:

  ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (06:00)

  SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:10)

  ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (06:15)

  BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:30)

  GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (06:45)

  GİRNE TATİL BUDUR KARŞISI (06:50)

  KARŞIYAKA LABELLA TUR ACENTA ÖNÜ (07:00)

  GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (07:10)

  BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (07:15)

  MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (07:20)

  Tur Hareket Tarihleri: 28 Nisan • 15, 22 Eylül • 13 Ekim

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri