1. Gün:

Akşam saat 22:45 Mavişehir Mavibahçe AVM önü, 22:50 Bostanlı İskele önü, 23:00 Karşıyaka Labellatur Acente önü, 23:05 Girne Yunuslar Mavikule, 23:10 Girne Tatilbudur önü, 23:15 Girne MC Donald’s karşısı, 23:40 Üçyol Pizza Pizza,23:45 Susuz Dede durak, 23:50 Üçkuyular opet önü, 00:10 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon yolu güzergahından gidiyor ve gerekli molalar ve sabah kahvaltısı için vereceğimiz mola sonrasında;

  Başkentimiz Ankara’ya ulaşıyoruz ve Anıtkabir’e gidiyoruz. 1941 yılında anıt mezar için yapılan proje yarışmasında, Ord.Prof.Emin Onat’ın üstlendiği 1953 yılında yapımı tamamlanan Atamızın ebedi ıstirahatgahı olmasının yanında, hayatını, kurtuluş savaşını, inkılap’ları canlandıran anıtsal yapıyı geziyor ve Atamıza saygı duruşundan sonra, Ankara'nın ilk kuruluş yeri olan Ulus semtine gidiyoruz. Öncelikle Anadolu Medeniyetleri Müzesi, rehberimiz eşliğinde geziyor ve gerekli bilgileri alıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Yemeğimiz sonrasında eski T.B.M. Meclisini geziyor ve buradan Etnografya müze’sine geçiyoruz. Müze ziyaretimizin ardından otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Eskişehir’e gidiyoruz. Dr. Yılmaz Büyükerşen Eskişehir’e kazandırdığı ve Dünya’nın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud “ müzesinin Türkiye’deki ilk örneği Balmumu Heykel Müzesini geziyoruz ardından 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarı evlerini ve sokaklarını geziyoruz. Öğle yemeğimizi, meşhur Çiğbörek olarak aldıktan sonra Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkı’na gidiyoruz. Burada Masal Şatosu’nu, Korsan Gemisi’ni, Nuh’un Gemisi’ni gezip fotoğraflıyoruz. Gezimizin ardından, Eskişehir’den ayrılıyoruz. İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon,Uşak yolu üzerinden İzmir’e ulaşıyoruz. Bir daha ki LABELLA TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  * Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik

  Kalkış Yerleri:

  BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (00:10)

  MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM ÖNÜ (22:45)

  BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (22:50)

  KARŞIYAKA LABELLA TUR ACENTA ÖNÜ (23:00)

  GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (23:05)

  GİRNE TATİL BUDUR ÖNÜ (23:10)

  GİRNE MC DONALD`s KARŞISI (23:15)

  ÜÇYOL PİZZA PİZZA ÖNÜ (23:40)

  SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (23:45)

  ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (23:50)

  Tur Hareket Tarihleri: 13 Nisan • 27 Ekim

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri