Kazdağları’nın tertemiz havasında huzur dolu bir gezintiye çıkın!

1. Gün:

Sabah saat 06.00 Üçkuyular Opet, 06.10 Susuz Dede, 06:15 Üçyol İşbankası Yazaneler önü,06:30 Alsancak Lozan, 06.45 Bornova E.Ü.H Önü, 07:00 Girne Mc Donalds, 07:05 Girne Tatilbudur Karşısı,07:10 Girne Yunuslar, 07:20 Karşıyaka LABELLATUR önü, 07:30 Bostanlı İskele, 07:45 Mavişehir Mavibahçe Karşısından misafirlerimizi aldıktan sonra, doğanın ve tarihin kucaklaştığı Kuzey Ege’ye doğru seyahatimize başlıyoruz.

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste yaptıktan sonra kendimizi KAZ DAĞLARI’nın muhteşem doğasına ve mitolojinin en güzel örneklerini dinleyeceğimiz topraklara bırakıyoruz. Turumuza Zeytinli’de bizleri bekleyen dolmuşlarla buluşarak başlıyoruz ve kısa bir yoluculuk yaparak Kaz Dağları Milli Parkı içinde yer alan SÜTÜVEN Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Buradan yapacağımız doğa yürüyüşü sonrasında HASAN BOĞULDU Göleti’ne varıyoruz ve göletin hikayesini rehberimizden dinledikten sonra serbest zamanda fotoğraflarımızı çekerek yeniden otobüsüme dönüş yapıyoruz. Ardından zeytin alışverişi ve öğle yemeğimiz için Ege Bölgesi’nin şirin bir tatil kasabası olan AKÇAY’a geçiyoruz. Klasik ve yöresel lezzetleri bir arada bulabileceğimiz bu şirin beldede yemeğimizi tamamladıktan sonra Güre’de yer alan ve Türkiye’nin ilk köy müzesi ünvanına sahip olan Tahtakuşlar Etnografya Galerisi’ni gezmek üzere kısa bir mola veriyoruz. Ardından rotamızı Antik Yunan uygarlıklarının kuzey limanı ve Bizans İmparatorluğu’nun demir madeni olan Assos’a çeviriyoruz. Bu güzel yolculuğu eşsiz bir gün batımı manzarası ile taçlandıracağımız otelimize ulaşıyor ve günün tatlı yorgunluğunu hafifletmek için odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve Antik Dönem’İn Anadolu’daki en önemli kentlerinden ASSOS Antik Kenti’ni ziyaret etmek için BEHRAMKALE’ye geçiyoruz. Bir Osmanl köyü olan Behramkale’de; Assos Antik Kenti’nden günümüze kalan muhteşem yapıları gezdikten sonra; doyumsuz manzarası ile EDREMİT Körfezi’ni ve MİDİLLİ Adası’nı seyrediyoruz. Ardından rotamızı; Kuzey Ege’nin en güzel köylerinden Yeşilyurt Köyü’ne kısa bir yolculuk yapıyoruz. Eski adı Büyük Çetmi olan bu güzel köyde yöresel ürün alışverişi yapıyor; Kaz Dağlarının cennet doğasının tadını çıkarıyoruz. Otantik ortamını yaşıyor ve köy pazarından doğal ürün alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. Burada alacağımız serbest zaman sonrasında rehberimiz ile buluşarak geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından tekrar İzmir’e ulaşıyor ve ardımızda birçok güzel hatıra bırakarak bir sonraki LABELLA TUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*4* Hotelde 1 gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam Yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur yol ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Hasanboğuldu Sütüven dolmuş ücretleri

*Assos Liman dolmuş ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler. *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

  Kalkış Yerleri:

  ÜÇKUYULAR OPET ÖNÜ (06:00)

  SUSUZ DEDE OTOBÜS DURAĞI (06:10)

  ÜÇYOL YAZIHANELER İŞ BANKASI DURAĞI (06:15)

  ALSANCAK LOZAN (06:30)

  BORNOVA EGE ÜN. HAST.ÖNÜ (06:45)

  GİRNE MC DONALD`s ÖNÜ (07:00)

  GİRNE TATİL BUDUR KARŞISI (07:05)

  KARŞIYAKA LABELLA TUR ACENTA ÖNÜ (07:10)

  GİRNE YUNUSLAR MAVİ KULE (07:20)

  BOSTANLI İSKELESİ ÖNÜ (07:30)

  MAVİŞEHİR MAVİBAHÇE AVM KARŞISI (07:45)

  Tur Hareket Tarihleri: 03, 31 Mart

   

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri