Ege’nin saklı kalmış hazinelerini keşfedin!

1. Gün:

Sabah Saat 06:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü, 06:50 Bostanlı İskele önü, 06:55 Karşıyaka LABELLATUR Acenta önü, 07:00 Girne Yunuslar Maviköşe, 07:05 Girne Tatilbudur önü, 07:10 Girne MC Donald's Karşısı, 07:25 Üçyol Pizza Pizza, 07:30 Susuz Dede Durak, 07:35 Üçkuyular Opet önü, 07:50 Bornova E.Ü.H. önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Sabah kahvaltımızı Turgutlu’da aldıktan sonra, rotamızı Anadolu’nun en zengin uygarlıklarından birisi olan, Gediz Nehri’nin altın yatakları ile kutsanmış Lidyalıların başkenti Sardes’e çeviriyoruz. Sardes; tarihe kafa tutarcasına ayakta kalmayı başarmış Gymnasium’u ve Yahudilere uzun süre ev sahipliği yapmış Sinagog’u ile bizleri karşılıyor. Efes’ten sonra Anadolu’nun en büyük ikinci Artemis Tapınağı’nı gördükten sonra bir sonra ki durağımız olan Emre Köyü için yola çıkıyoruz. Yunus Emre ve Taptuk Emre türbelerine ev sahipliği yapan bu şirin köyde, duvar resimleri ile eşi benzeri olmayan Carullah Bin Süleyman Camii’ni de gezdikten sonra öğle yemeğimizi yemek için Kula’ya hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin ilk ve tek Jeopark’ı ilan edilen Kula’nın tarihi evlerini ve konaklarını gezmek üzere yürüyüşümüze başlıyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize yerleşmek üzere Uşak’a varıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde. 4* Uşak Rönesans Hotel


2. Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve 1960’lı yıllarda Amerika’ya kaçırılan, 1998’de uzun bir hukuki süreç sonucunda ülkemize geri getirilen Karun Hazineleri’ni görmek üzere Uşak Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz. Hemen ardından Uşak merkez de yer alan Atatürk ve Etnografya Müzesi’ni de gezerek şehrin doğal yapısı içinde yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Yürüyüşümüz esnasında ziyaret edilecek noktalar arasında Arasta, Uşak Ulu Camii ve Uşak Burma Camii var. Öğle yemeğimizi Uşak’ta aldıktan sonra turumuzu tamamlayarak güzel İzmir’imize dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir daha ki LABELLATUR organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

*Hotelde 1 Gece konaklama

*Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı (1) Akşam yemeği (1)

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

*Labella Tur ikramları

*Labella Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı

*Tüm Öğle yemekleri

*Tüm içecekler

*Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

*Kişisel Harcamalar

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze ve ören yeri girişleri için müze kart almanız, tüm 1 yıl boyunca bu karttan yararlanmanıza olanak sağlar (kategorilerine göre 40 TL ve 50 TL). İş Bankası Maximum kredi kartı olanlar, müze kart yerine bunu kullanabilirler.

  *Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri