Orange Country Resort Alanya Hakkında Genel Bilgiler

Orange County Resort Hotel Alanya tamamen yenilenmiş olup, yeni Miniclub, Konferans Salonları, Lobby, Resepsiyon, Barları & Restaurantları, İskele, Sahil ve güneşlenme terasları ve Arenası ile 17.06.2016 tarihinde kapılarını açmıştır. Denize sıfır konumunda masmavi denizi kucaklar vaziyette size huzuru vermek için bekliyor. Otelin farklı mimari yapısı ve tatili eğlenceye dönüştüren konsepti sizde bağımlılık yaratacaktır.

Orange County Resort Alanya’nın toplam 514 odası bulunuyor. Bu odalar da Standart Oda, Aile Odaları, Süit Oda, King Süit Oda olmak üzere farklılık göstermektedir. Gelin bu odaların özelliklerini tek tek inceleyelim ve size en uygun odayı bulalım:

STANDART ODA: Bu oda 40 m² alana sahip olup deniz, havuz ve kara manzaralı olarak kendi içinde ayrılmaktadır. Sizin konforunuza göre düzenlenmiş 130 Standart Odada Twin ve French yatak seçeneğiyle beraber her odada balkon bulunmaktadır. Ayrıca handikaplı misafirlerimiz için 5 adet oda özel olarak dizayn edilmiştir. Bu odada en fazla 2 yetişkin 2 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir.

AİLE ODALARI: 60 m²’lik ferah bir odayla karşılaşacaksınız. Deniz ve havuz manzaralı bu odalarda özel mutfak ve Twin ve French yataktan oluşan iki yatak odası bulunmaktadır. Rahat bir tatil için özel olarak dizayn edilmiş odada balkon da bulunuyor. Bu odalarda en fazla 2 yetişkin 2 çocuk ya da 6 yetişkin konaklayabilir.

SUIT ODA: 80 m²’lik bu odalar dubleks şeklindedir. Deniz, havuz ve kara manzaralı şekilde farklılık gösteren odalarda özel mutfak, jakuzi, Twin ve French yataktan oluşan iki yatak odası, büyük ekran LCD TV ve balkon bulunmaktadır. Bu odalarda en fazla 2 yetişkin 2 çocuk veya 4 yetişkin konaklayabilir.

KING SUIT ODA: 160 m²’lik bu ferah odalar deniz manzaralı teraslarda yer almaktadır. Konforlu iç dizaynları yanında odalarda Twin yataklı yatak odası, lüks oturma odası ve oturma grubu, odalar arası kapı, büyük ekran LCD TV bulunmaktadır. Bu odalarda en fazla 3 yetişkin ve 1 çocuk konaklayabilir.

Oda Özellikleri
Otel Özellikleri

Otel Konumu