Erdilli Termal Hakkında Genel Bilgiler

Otel Bilgisi

Erdilli Thermal sağlığınızı ve rahatınızı bulabileceğiniz mükemmel hizmeti veren şirin bir oteldir.

İşletme 24 Temmuz 2001 tarih ve 24472 sayılı kaplıcalar yönetmeliğinin 22. maddesi gereğince sularının sağlık açısında faydalı ve suyun içeriği bakımından TERMOMİNERAL SU olma özelliğinden dolayı sağlık bakanlığı temel sağlık hizmetleri genel müdürlüğünce kaplıca tesisi işletme izni verilmiş bulunmaktadır. Kaplıcamız; başta romatizmal hastalıklar (Omurga, diz, kalça vs kireçlenmelerde), bel ve boyun fıtıklarında, ortopedik sekellerde, kas romatizmasında (fibromiyalji), felç rehabilitasyonu, spor yaralanmaları, ameliyat sonrası rehabilitasyonda etkili sonuçlar almaktadır. Yalova Sağlık turizmi bakımından önemli bir potansiyele sahip olmuştur. 2002 yılı itibariyle dünya sağlık örgütünün sağlıklı kentler ağına dahil etmiştir. 

Erdilli termal kaplıca tesislerinde yapacağınız konaklama ,her türlü seminer, toplantı, konferans v.s. gibi organizasyonlarda iskonto uygulanacaktır.
 

Otel Özellikleri

  • Kaplıca mutfağının zengin menüsiyle, sağlıklı seçenekler keyifli yemekler tadabilirsiniz. Açık büfe ve set menü seçenekleriyle sabah, öğle ve akşam yemekleri sunmaktayız. 

  • Otel, jakuzili özel aile banyoları, bayanlar ve baylar ayrı olmak üzere 2 adet kapalı termal havuzu, türk hamamı, fizik tedavi rehabilatasyon sağlık merkezi, oyun salonu, spor salonu, 2 adet 100 er kişilik seminer salonu, çocuklar için oyun bahçesi, yürüyüş alanları ile hizmet vermektekdir.

  • Hafta sonları canlı müzik ve eşliginde eğlenceli akşamlar geçirebilirsiniz. Bölgede tek olan kaplıca hizmetinin yanında, yazın deniz kenarında bulunan özel plajımız ve acık havuzla hizmet alanımızı genişlettik. Plaj ile otel arasında gün boyu servis mevcuttur.

  • Havuzlara direkt asansör bulunmaktadır.

  • Otelde Kür ve Tedavi Merkezi mevcuttur. Burada uzman doktor ve fizyoterapistler kontrolünde fizik tedavi, kaplica tedavisi ve masaj ile pek çok hastalığa şifa bulabilirsiniz.

  • Spor ve tedavi ile geçireceğiniz günlerinizde eğlenceyede zaman ayırabilirsiniz. Bilardo, pinpon oynayabilir oyun salonumuzda eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Günlük kondisyon çalışmaları egzersizleri ve tedavi egzersizlerini spor salonunda uygulayabilirsiniz. Çam ormanları içinde kısa ve uzun mesafeli yürüyüş parkurları ve doğayla başbaşa bol oksijen depolayabileceğiniz orman içi bisiklet gezileri sizi daha sağlıklı kılacaktır. Ayrıca atari, çocuk oyun odası ve dart ile de eğlenceyi yakalayabilirsiniz.

  • Deniz kenarında bayanlara özel kenarları kapalı havuz ve aile plajı vardır. 

  • TERMOMİNERAL SU olma özelliğinden dolayı sağlık bakanlığı temel sağlık hizmetleri genel müdürlüğünce kaplıca tesisi işletme izni verilmiş bulunmaktadır. Kaplıca; başta romatizmal hastalıklar (Omurga, diz, kalça vs kireçlenmelerde), bel ve boyun fıtıklarında, ortopedik sekellerde, kas romatizmasında (fibromiyalji), felç rehabilitasyonu, spor yaralanmaları, ameliyat sonrası rehabilitasyonda etkili sonuçlar almaktadır. Yalova Sağlık turizmi bakımından önemli bir potansiyele sahip olmuştur. 2002 yılı itibariyle dünya sağlık örgütünün sağlıklı kentler ağına dahil etmiştir. 

  • Erdilli termal kaplıca tesislerinde yapacağınız konaklama ,her türlü seminer, toplantı, konferans v.s. gibi organizasyonlarda iskonto uygulanacaktır.


Oda Özellikleri

  • Tesisde 101 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda tv, minibar, kısmen klima, fön, sıcak- soguk termal su ve küvet bulunmakta olup, odalar jeotermal ısıtma ile ısıtılmaktadır.


Konum Bilgisi

 

 

Erdilli Thermal Hotel Yalova'ya 55 km, Gemlik'e 40 km, Bursa'ya 70 km ve İstanbul'a 200 km mesafededir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

* SABAH KAHVALTISI AÇIK BÜFE

* AKŞAM YEMEĞİ AÇIK BÜFE

* HER CUMARTESİ CANLI MÜZİK

* ARMUTLU DENİZ OTOBÜSÜ –OTEL ARASI VE OTEL-PLAJ ARASI ÜCRETSİZ SERVİS İMKANI

* HER GÜN SAAT 16:00 / 17:00 ARASI LOBBYY  DE ÇAY VE BÖREK VS.İKRAMI

* KÜR MERKEZİNDE BAY/BAYAN YÜZME HAVUZLARI 

* KÜR MERKEZİNDE FİTNESS SALONU

* KÜR MERKEZİNDE  TÜRK HAMAMI / AYRI SAATLERDE BAY-BAYAN KULLANIMI

* TV ODASI,MASA OYUNLARI,WELNESS SİSTEMİ

* ÇOCUK OYUN GRUBU

* YAZ DÖNEMİNDE TESETTÜRLÜ BAYANLARA ÖZEL HAVUZ,ÖZEL PLAJ,VE DENİZ SEVİSİ

* AT BİNİCİLİĞİ ÇOCUK VE BAYANLARA ÜCRETSİZDİR.

 

 

  Çocuklar İçin
  Oda Özellikleri
  Otel Özellikleri
  Spor ve Aktiviteler

Otel Konumu