Grand Sevgi Hotel Hakkında Genel Bilgiler

Hotelimiz Denizlinin dünyaca ünlü Pamukkale bölgesinde yer almaktadır. Pamukkale Traventerlere 20 mt. uzaklıkta, Denizli Şehir Merkezine 16 Km mesafede bulunmaktadır.

Hotelimizde 450 kişilik Kapalı restaurant, 700 kişilik Açık Teras Restaurant ve çeşitli organizasyonlar ve toplantılar için 150 kişilik salonumuz bulunmaktadır. Kahvaltılarımız ve Akşam Yemeğimiz zengin açık büfe ve her damak tadına uygun taze ve doğal lezzetlerden oluşmaktadır.

 

142 standart 6 suit olmak üzere toplam 148 oda  
Standart odalarımızın büyüklüğü 22 m2 , Suit odalarımızın büyüklüğü de 34 m2.

Odalarımızda Tv, Split klima , Merkezi Klima, Banyo , Wc, Minibar, Resepsiyon Bağlantılı Telefon , Uyandırma Servisi, Saç Kurutma Makinesi Ve Safe Box mevcuttur .24 Saat Oda Servisimiz, Ayrıca Tüm Odalarımızda Ücretsiz Wireless Bağlantısı bulunmaktadır. 24 Saat açık resepsiyon ve çok dil bilen personelimiz sizlere en iyi hizmeti vermek için buradadır.

Hotelimizde misafirlerimiz için Türk hamamı, sauna ve profesyonel masözlerimiz hizmetinizdedir. Hotelimiz de Rent A Car, Transfer, Çeşitli Kültür ve Doğa Turları, Exchange Ve Çamaşırhane Hizmetleri sunulmaktadır.

  Çocuklar İçin
  Oda Özellikleri
      
  Otel Özellikleri
      
  Spor ve Aktiviteler

Otel Konumu