Crystal Sunset Luxury Resort Hakkında Genel Bilgiler

Otel Bilgisi

Akdenizin berrak suları olarak bilinen Side-Kumköy'de inşa edilmiş olan otel plaja sadece 100 metre uzaklıktadır.Farklı sıcak mimarisi ve çevrenin olağanüstü güzelliği ile otel gerçekten her yaştan çiftler ile ve çocuklu ailelerin için bir cennettir.

Toplamda 25.000 metrekarelik bir alana sahip olan otelin 10.000 metrekaresi otel binası, 15.000 metrekaresi amfitiyatro, havuzlar, aqua park, güneşlenme ve bahçe alanlarını oluşturur.Oteli tercih eden misafirler 584 oda kapasiteli ve 6 katlı bir yapı harikası ile karşılaşırlar.Otel ayrıca 40 m uzunluğunda ve 50 m genişliğinde ince kumlu özel plaja sahiptir.

Misafirlerimize keyifli bir konaklama sağlamak için, "Ultimate All Inclusive" konseptimiz misafirlerimizin otele gelişlerinde 'cezerye' ve 'şerbet' sunarak sıcak bir karşılama ile başlar.

Otel 24 saat misafirlere konaklama esnasında % 100 mutluluk ve misafir memnuniyeti garantisi amacıyla üstün ürün kalitesine sahip yiyecek-içecek ve güler yüzlü sunum hizmetine sahip geleneksel Türk konukseverliğini hissettirir.
 

Yakın Merkezler

    - Antalya Uluslararası Havalimanı 65 km
    - Antalya şehir merkezi 70 km


Konum Bilgisi

Antalya Uluslararası Havalimanı'na 65 km mesafede ve Antalya şehir merkezine 70 km uzaklıkta yer alır.

  Çocuklar İçin
  Oda Özellikleri
  Otel Özellikleri
  Spor ve Aktiviteler

Otel Konumu