BÜYÜK İSPANYA

MADRİD(2) - SEVİLLA(1) - GRANADA(1) - VALENCIA(1) - BARCELONA(2)

TOLEDO TURU  VE  EL HAMRA SARAYI TURU DAHİL !

CORDOBA CAMİİ TURU VE GERONA & FİGUERAS TURLARI DAHİL !

 SALVADOR DALİ MÜZESİ FARKI İLE !

EKSTRA TUR YOK …

21 – 28 Ağustos /   7 Gece 8 Gün

1. Gün: İZMİR – İSTANBUL - MADRİD

Adnan Menderes İç hatlar Havalimanı’nda siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz ve Pegasus Havayollarının PC2213 sefer sayılı 05:50 uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz.06:55’de İstanbul’a varışımızın ardından Pegasus Havayolları’nın PC1099 sefer sayılı 10:40 uçağı ile Madrid’e hareket ediyoruz. 14:20’de Madrid’e varışımızın ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Puerto del Sol, Plaza Mayor,Paseyo de la Castellana,Boğa Güreşi Arenası,Gran Via,Plaza de Espana,Kraliyet Sarayı,Puerto de Alcala görülecek yerler arasındadır.Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Madrid'teki otelimizde.


2. Gün: MADRID

Sabah kahvaltısının ardından Toledo’ya hareket ediyoruz. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası alışveriş için serbest zaman alıyoruz.Serbest zaman bitiminde Madrid merkeze hareket ediyoruz.Buradaki serbest zamanımızda alışveriş yapabilir, yerel yemeklerin tadına bakabilirsiniz.Sonrasında otelimize transfer oluyoruz.Konaklama Madrid’teki otelimizde..


3. Gün: SEVILLA

Sabah kahvaltısının ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz ve varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında yapımına 8.yy.’da başlanan ve 10.yy.’da bitirilen Endülüs Emevileri dönemine ait, Batı İslam sanatının en güzel örneklerinden biri olan Dünya’nın üçüncü büyük camisi Cordoba Camii (Mezquita), Musevi Mahallesi ve Plaza Mayorbulunmaktadır.Turumuz sonrasında Sevilla’ya hareket ediyoruz ve kısa bir yolculuk sonrasında Sevilla’ya ulaşıyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Flamenko gecesine katılabilirler. Keyifli dakikalar sonrasında otelimize dönüyoruz. Konaklama Sevilla'daki otelimizde. 


4. Gün: GRANADA

Sabah kahvaltısının ardından Sevilla şehir turuna başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında İspanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Sevilla şehir turumuz sonrasında Granada’ya hareket ediyoruz.Granada gezimizde havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Elhamra Sarayı‘nı geziyoruz.Tarihi Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla Meydanı, Belediye Meydanı görülecek ve Endülüs’ün keyfini çıkaracaksınız. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz.Konaklama Granada'daki otelimizde. 


5. Gün: VALENCIA

Sabah kahvaltısının ardından Valencia‘ya hareket ediyoruz.Valencia şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15. y.y.’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır.Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Valencia'daki otelimizde.


6. Gün: BARCELONA

Sabah kahvaltısının ardından Barcelona’ya hareket ediyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrasında Barcelona ‘ya ulaşıyoruz ve şehir turumuza başlıyoruz. Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi,Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana Olimpic Port, göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuz sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Barcelona'daki otelimizde.


7. Gün: BARCELONA

Sabah kahvaltısının ardından Gerona & Figueras turuna katılıyoruz. Gerona & Figueras turumuzda  orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir.Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Barcelona'daki otelimizde.


8. Gün: BARCELONA – İSTANBUL - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından  Barcelona Merkez’de alışveriş için serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak Barcelona Havalimanı’na hareket ediyoruz Check in ve Gümrük işlemlerimiz sonrasında Pegasus Havayollarının PC1092 sefer sayılı 14:20 uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz ve 19:00’da İstanbul’a ulaşıyoruz. İstanbul’dan  Pegasus Havayollarının PC2208 Sefer sayılı 22:00 uçağı ile İzmir’e hareket ediyoruz ve saat  23:15’te İzmir’e ulaşıyoruz. Bir sonraki LABELLATUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Havayolları ile İzmir-İstanbul–Madrid/Barcelona– İstanbul-İzmir uçak bileti
 • 7 Gece 4* Otelde konaklama
 • Otelde alınan Sabah Kahvaltıları (7)
 • Escan Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı ve Şehir vergileri
 • Seyahat sigortası 
 • Programda Belirtilen Turlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Vize Ücreti 120 Euro(YeşilPasaporta Vize yoktur)
 • Zorunlu sağlık sigortası 70 yaş üzeri farkı (15 Euro)
 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
 • Flamenko gecesi 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  *LabellaTur, yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

  1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

  2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

  3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

  4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.

  5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz.Bu Durumda LABELLATUR’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

  6-Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, LABELLATUR Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

  7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

  8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan LABELLATUR’UN Sorumluluğu Yoktur.

  9 -Uçaklı Turlarda LABELLATUR Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

  10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

  11-Labella Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Labella Tur`un hiç bir sorumluluğu yoktur. Labella Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Labella Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

  12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Labella Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

  13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

  16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Labella Tur sorumlu değildir.

  17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

  18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı LABELLATUR’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda LABELLATUR İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

  Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle pakettur hizmetinin verilememesidir. Sağlığınızı da gezi süresince Demirhayat AŞ. sigorta güvencesi ile ücretsiz olarak sigortalıyoruz. 

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri